„Практически указания за преминаване към евро в библиотечната документация“.
Водещ на събитието беше Маргарита Борисова, методист от екипа на РБ „Христо Смирненски“.
Взеха участие общо 100 библиотечни специалисти от читалищните библиотеки в Плевенска област, разпределени в две групи по 50 участници.
По време на семинара бяха представени практически насоки и конкретни указания, свързани с подготовката и адаптацията на библиотечната документация при преминаването към еврото.
Събитието е част от проекта на Министерството на културата:
„Експертно-консултантска, координационна и квалификационна дейност – 2026 г.“







You must be logged in to post a comment.